KONST / Litografier / Färglitografi 15643171
nr 1564 3171
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad HC, Grävling på väg hem. Färglitografi. Bladets mått: 26x41 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:04:52
18/9 16:35:35
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz